AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Son eklenen puanlar

Dışarıda neler oluyor▼

Trend olanlar; listemizde olmayanları buradan ekleyebilirsin

Keşfet →

Trendler yükleniyor…

Pandas'ın en iyileri

En az 2 üyenin puanladığı, sönümlü ortalamaya göre sıralı

Bize göre hak ettiğinden düşük

Pandas puanının IMDb'yi en çok aştığı içerikler

Üzerinde anlaşamadıklarımız

Üye puanları arasındaki fark en yüksek olanlar

En çok beklenenler

Kimsenin puanlamadığı ama en çok kişinin listesine aldığı içerikler

The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026 · Film
District B137.0
District B13
2004 · Film
Bleach7.3
Bleach
2004 · Dizi
Love Lies Bleeding8.7
Love Lies Bleeding
2024 · Film
Sirāt8.7
Sirāt
2025 · Film
Eastern Promises8.1
Eastern Promises
2007 · Film
Hope7.2
Hope
2026 · Film
In Bruges7.6
In Bruges
2008 · Film
I, Robot7.7
I, Robot
2004 · Film
Inglourious Basterds8.3
Inglourious Basterds
2009 · Film
Burning9.4
Burning
2018 · Film
The White Lotus
The White Lotus
2021- · Dizi
District 13: Ultimatum6.9
District 13: Ultimatum
2009 · Film
Colony7.7
Colony
2026 · Film
Monster110.0
Monster
2004-2005 · Anime
Fight Club29.3
Fight Club
1999 · Film
Dune: Part Two39.1
Dune: Part Two
2024 · Film
Fullmetal Alchemist: Brotherhood49.1
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
2009-2010 · Anime
The Lord of the Rings: The Two Towers58.9
The Lord of the Rings: The Two Towers
2002 · Film
198469.9
1984
1949 · Kitap
Persona79.4
Persona
2018-2024 · Dizi
Parasite88.8
Parasite
2019 · Film
Inception98.9
Inception
2010 · Film
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring108.9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
2001 · Film
Poor Things119.7
Poor Things
2023 · Film
Hellsing129.2
Hellsing
2001-2002 · Anime
The Lord of the Rings: The Return of the King138.8
The Lord of the Rings: The Return of the King
2003 · Film
Eyes Wide Shut149.6
Eyes Wide Shut
1999 · Film
Breaking Bad158.9
Breaking Bad
2008-2013 · Dizi
Ghost in the Shell169.1
Ghost in the Shell
1995 · Anime Film
Waking Life179.4
Waking Life
2001 · Film
Mickey 17188.8
Mickey 17
2025 · Film
Megalopolis7.3
Megalopolis
2024 · Film
In the Hand of Dante7.5
In the Hand of Dante
2025 · Film
Waterworld8.8
Waterworld
1995 · Film
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire8.1
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
2023 · Film
The Northman9.3
The Northman
2022 · Film
Van Helsing8.4
Van Helsing
2004 · Film
Mickey 178.8
Mickey 17
2025 · Film
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver7.5
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver
2024 · Film
Eyes Wide Shut9.6
Eyes Wide Shut
1999 · Film
Burning9.4
Burning
2018 · Film
Poor Things9.7
Poor Things
2023 · Film
Backrooms8.6
Backrooms
2026 · Film
Waking Life9.4
Waking Life
2001 · Film
Avatar6.4
Avatar
2009 · Film
Oblivion4.8
Oblivion
2013 · Film
Ezel5.9
Ezel
2009-2011 · Dizi
Braveheart7.5
Braveheart
1995 · Film
The Master6.2
The Master
2012 · Film
Avatar: The Way of Water5.7
Avatar: The Way of Water
2022 · Film
Once Upon a Time in Anatolia5.3
Once Upon a Time in Anatolia
2011 · Film
20126.2
2012
2009 · Film
Sicario: Day of the Soldado4.0
Sicario: Day of the Soldado
2018 · Film
A Clockwork Orange7.2
A Clockwork Orange
1971 · Film
Supernatural6.4
Supernatural
2005-2020 · Dizi
The Gray Man6.4
The Gray Man
2022 · Film
Weapons6.0
Weapons
2025 · Film
The Wolf of Wall Street8.0
The Wolf of Wall Street
2013 · Film
Candy
Candy
2006 · Film
A Scanner Darkly
A Scanner Darkly
2006 · Film
Psycho
Psycho
1960 · Film
Amadeus
Amadeus
1984 · Film
Dangal
Dangal
2016 · Film
Come and See
Come and See
1985 · Film
Pan's Labyrinth
Pan's Labyrinth
2006 · Film
Ran
Ran
1985 · Film
The Elephant Man
The Elephant Man
1980 · Film
Brazil
Brazil
1985 · Film
Argo
Argo
2012 · Film
Crash
Crash
2004 · Film
21 Grams
21 Grams
2003 · Film
Biutiful
Biutiful
2010 · Film
Babylon
Babylon
2022 · Film
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun
2021 · Film
Demolition
Demolition
2015 · Film
Barbie
Barbie
2023 · Film

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Bu hafta konuşulan diziler

TMDB haftalık trendler

Lupin7.7
Lupin
2021
The Apothecary Diaries8.7
The Apothecary Diaries
2023
Cyberpunk: Edgerunners7.7
Cyberpunk: Edgerunners
2022
VisionQuest8.7
VisionQuest
2026
The Terminal List8
The Terminal List
2022
Crystal Lake8.7
Crystal Lake
2026
Carrie8.3
Carrie
2026
Bleach7.3
Bleach
2004
MobLand7.9
MobLand
2025
Slow HorsesPandas arşivde
Slow Horses
2022
One Piece8.8
One Piece
1999
Phony7.4
Phony
2026
South ParkPandas arşivde
South Park
1997
YAGA6.8
YAGA
2026
The Simpsons8
The Simpsons
1989
Lanterns8.2
Lanterns
2026
Black CloverPandas arşivde
Black Clover
2017
Final Table8.2
Final Table
2026
Love in Disguise8.9
Love in Disguise
2026
Tulsa King8.3
Tulsa King
2022

Trend animeler

AniList trendleri

The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life7.3
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life
2026
Cyberpunk: Edgerunners 2Pandas arşivde
Cyberpunk: Edgerunners 2
2026
Nia Liston: The Merciless Maiden7.6
Nia Liston: The Merciless Maiden
2026
BLEACH: Thousand-Year Blood War - The Calamity8.9
BLEACH: Thousand-Year Blood War - The Calamity
2026
The Cold Sato-san is Only Sweet to Me6.9
The Cold Sato-san is Only Sweet to Me
2026
ONE PIECE8.8
ONE PIECE
1999
Overgeared7.6
Overgeared
2026
Black CloverPandas arşivde
Black Clover
2017
Chitose Is in the Ramune Bottle 2nd Cour7.7
Chitose Is in the Ramune Bottle 2nd Cour
2026
Bleach7.3
Bleach
2004
Black Clover Season 28.7
Black Clover Season 2
2026
The Apothecary Diaries Season 38.5
The Apothecary Diaries Season 3
2026
So What's Wrong with Getting Reborn as a Goblin?6.6
So What's Wrong with Getting Reborn as a Goblin?
2026
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!7.2
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!
2026
Firefly Wedding7.5
Firefly Wedding
2026
Rascal Does Not Dream of a Dear Friend8.3
Rascal Does Not Dream of a Dear Friend
2026
Naruto: Shippuden8.2
Naruto: Shippuden
2007
PSYREN6.9
PSYREN
2026
Hunter x Hunter (2011)8.9
Hunter x Hunter (2011)
2011
Blue Box Season 28.1
Blue Box Season 2
2026

Son dönemin en iyi oyunları

IGDB puanına göre

Donkey Kong Bananza9.1
Donkey Kong Bananza
2025
Mortal Shell II9.1
Mortal Shell II
2026
MewgenicsPandas arşivde
Mewgenics
2026
The Salma World9.1
The Salma World
2025
Hollow Knight: SilksongPandas arşivde
Hollow Knight: Silksong
2025
Death Stranding 2: On the BeachPandas arşivde
Death Stranding 2: On the Beach
2025
Hades IIPandas arşivde
Hades II
2025
Rhythm Doctor9
Rhythm Doctor
2025
Subnautica 2Pandas arşivde
Subnautica 2
2026
Resident Evil RequiemPandas arşivde
Resident Evil Requiem
2026
Aion 28.9
Aion 2
2025
Shinobi: Art of Vengeance8.9
Shinobi: Art of Vengeance
2025
Marble Racing Manager8.8
Marble Racing Manager
2025
Ghost of YoteiPandas arşivde
Ghost of Yotei
2025
Metal Gear Solid Delta: Snake EaterPandas arşivde
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
2025
Pragmata8.7
Pragmata
2026
Pokémon Pokopia8.7
Pokémon Pokopia
2026
ValheimPandas arşivde
Valheim
2026
Mina the Hollower8.6
Mina the Hollower
2026
Forza Horizon 68.6
Forza Horizon 6
2026

N'aptık?

  • Alphan The Dog Stars
    3 saat önce
    7.7
  • Canko District B13
    3 saat önce
    6.6
  • Alphan Bleach · 4. sezon
    5 saat önce
    6.6
  • Alphan Bleach · 3. sezon
    5 saat önce
    8.1
  • Alphan Bleach · 2. sezon
    5 saat önce
    7.2
  • Alphan Bleach · 1. sezon
    5 saat önce
    7.4
  • Alphan Bleach · 5. sezon
    5 saat önce
    7.6
  • Alphan Love Lies Bleeding
    dün
    8.7
  • Alphan DAHMER - Monster: The Jeffrey Dahmer Story · S1·B3
    evvelsi gün
    6.2
  • Alphan DAHMER - Monster: The Jeffrey Dahmer Story · S1·B2
    3 gün önce
    7.2
  • Alphan DAHMER - Monster: The Jeffrey Dahmer Story · S1·B1
    3 gün önce
    6.1
  • Alphan Sirāt
    3 gün önce
    8.7
Daha fazla (12)Daha az
  • Alphan Eastern Promises
    3 gün önce
    8.1
  • Alphan Hope
    3 gün önce
    7.2
  • Alphan In Bruges
    3 gün önce
    7.6
Alphan I, Robot · tekrar izledi
3 gün önce
7.8
  • Alphan MobLand · S2·B6 izledi
    4 gün önce
    ▸
  • Alphan Inglourious Basterds · tekrar izledi
    5 gün önce
    7.0
  • Alphan Burning · tekrar izledi
    5 gün önce
    ↻
  • Alphan The White Lotus · S1·B1
    6 gün önce
    6.8
  • Alphan District 13: Ultimatum · tekrar izledi
    7 gün önce
    6.9
  • Alphan District B13 · tekrar izledi
    7 gün önce
    7.4
  • Canko & Alphan Colony
    8 gün önce
    7.8 / 7.6
  • Alphan Source Code · tekrar izledi
    8 gün önce
    8.0